Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie II poprawione i uzupełnione

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. – Bartosz Danowski, Michał Makaruk
(kup tę książkę)

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi.Przewodnik po nowoczesnych technikach promocji witryny internetowej:

  • Jak wyszukiwarki indeksują strony WWW?
  • Co wpływa na wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania?
  • W jaki sposób reklamować stronę w sieci?
  • Jak sprawdzać skuteczność pozycjonowania?


Współczesny internet to już nie tylko źródło informacji. To także ogromny pasaż handlowy, narzędzie marketingowe i nośnik reklamowy. Na milionach witryn WWW każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego. Co sprawia, że wśród tak wielu stron internetowych niektóre odwiedzane są niezwykle często, a inne sporadycznie? Czynników jest wiele, ale jednym z najistotniejszych jest pozycja w wynikach wyszukiwania. Krążący po sieci żart: „Jeśli czegoś nie ma w Google, to nie ma tego wcale” doskonale oddaje istotę sprawy – wskazuje, jak ważne jest wysokie miejsce w wyszukiwarkach. Co zrobić, aby nasza strona WWW pojawiała się na odpowiedniej pozycji?

Czytając książkę „Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie II poprawione i uzupełnione„, dowiesz się, w jaki sposób wpływać na „sposób widzenia” Twojej strony WWW przez wyszukiwarki. Nauczysz się tworzyć i modyfikować kod HTML tak, aby mechanizmy indeksujące prawidłowo rozpoznawały słowa kluczowe, poznasz metody zwiększania ruchu na stronie oraz systemy wymiany łączy. Przeczytasz o tym, jak odbywa się pozycjonowanie w wyszukiwarkach, jak pozyskiwać i analizować statystyki ruchu na stronie oraz jak wykorzystać działające w internecie mechanizmy reklamowe.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz