Kurs dla początkujących

Kurs pozycjonowania powstał z myślą o osobach początkujących, które chcą pogłębić swoją wiedzę z dziedziny – pozycjonowanie i optymalizacja stron – osób początkujących nie mających w przeszłości całkowicie żadnej styczności z tym tematem.

Na stronie znajdziesz:

  • Artykuły o pozycjonowaniu – baza artykułów publikowanych przez specjalistów ds SEO.
  • Kurs pozycjonowania – na bieżąco aktualizowany i rozbudowywany kurs, przy pomocy którego nawet laik będzie w stanie wypozycjonować swoją stronę i pozna podstawy pozycjonowania i optymalizacji.
  • Słownik pozycjonera – po zapoznaniu się z nim będziesz w stanie rozumieć specjalistyczne teksty na temat SEO.
  • Narzędzia pozycjonera – spis narzędzi SEO, dzięki którym będziesz mógł sprawdzić jak silna jest Twoja konkurencja, czy odpowiednio zoptymalizowałeś swoją stronę, jaki jest PR Twojej i innych stron, a także wiele innych narzędzi SEO pomocnych przy pozycjonowaniu i optymalizacji stron.

Kurs pozycjonowania na bieżąco będzie uzupełniany o nowe informacje, dzięki którym będziesz wiedział jak wypozycjonować stronę. Jego pełna wersja będzie się składać z 8 kroków tłumaczących jak dobrać słowa kluczowe i dlaczego domenę należy zarejestrować jak najszybciej, jak zoptymalizować stronę i ją pozycjonować. Na końcu dowiesz się jak sprawdzić efekty pozycjonowania. Nauka pozycjonowania dzięki temu kursowi pomoże Ci opanować podstawy SEO.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron nie będzie już dla Ciebie tajemnicą!

Admin

Kurs pozycjonowania dla początkujących.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *