Kurs dla początkujących

Kurs pozycjonowania powstał z myślą o osobach początkujących, które chcą pogłębić swoją wiedzę z dziedziny – pozycjonowanie i optymalizacja stron – osób początkujących nie mających w przeszłości całkowicie żadnej styczności z tym tematem.

Na stronie znajdziesz:

  • Artykuły o pozycjonowaniu – baza artykułów publikowanych przez specjalistów ds SEO.
  • Kurs pozycjonowania – na bieżąco aktualizowany i rozbudowywany kurs, przy pomocy którego nawet laik będzie w stanie wypozycjonować swoją stronę i pozna podstawy pozycjonowania i optymalizacji.
  • Słownik pozycjonera – po zapoznaniu się z nim będziesz w stanie rozumieć specjalistyczne teksty na temat SEO.
  • Narzędzia pozycjonera – spis narzędzi SEO, dzięki którym będziesz mógł sprawdzić jak silna jest Twoja konkurencja, czy odpowiednio zoptymalizowałeś swoją stronę, jaki jest PR Twojej i innych stron, a także wiele innych narzędzi SEO pomocnych przy pozycjonowaniu i optymalizacji stron.

Kurs pozycjonowania na bieżąco będzie uzupełniany o nowe informacje, dzięki którym będziesz wiedział jak wypozycjonować stronę. Jego pełna wersja będzie się składać z 8 kroków tłumaczących jak dobrać słowa kluczowe i dlaczego domenę należy zarejestrować jak najszybciej, jak zoptymalizować stronę i ją pozycjonować. Na końcu dowiesz się jak sprawdzić efekty pozycjonowania. Nauka pozycjonowania dzięki temu kursowi pomoże Ci opanować podstawy SEO.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron nie będzie już dla Ciebie tajemnicą!

Admin

Kurs pozycjonowania dla początkujących.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz